Basında Biz

Akıllı Güvenlik Girişimi: Securezi - Gözde Ulukan

"Securezi, kendi üzerindeki entegre akıllı kamerasıyla geleneksel sistemlerin kullanımındaki en büyük sorunlardan biri olan yanlış alarmların önüne geçiyor ve kullanıcılarına standart olarak görüntülü, akıllı doğrulama imkanı sunuyor."

Tak-çalıştır Alarm - Ahmet Can

"Türkiye’deki ev güvenliği sistemi kullanan hanelerin oranı yüzde 1.5. Güvenlik sistemini daha ulaşılabilir yapma hedefiyle yola çıkan ‘Securezi’, kurulumu basit bir seçenek geliştirdi. Üzerindeki bataryası sayesinde şarjlı olarak da çalışan model, özellikle yazlık sahipleri için birebir."

Securezi CNN Türk Ekranlarında

İTÜ Innogate Uluslararası Girişim Hızlandırma Programı'nın 7. döneminin birincisi olan Securezi'nin Kurucu Ortağı Alim Erdoğan, CNN Türk'te yayınlanan Teknoloji Her Yerde Programı'na konuk oldu.

5 Soruda 5G - Timur Sırt

"Hem güvenlik hem de evinizdeki minik yavrunuzu, yaşlı aile büyüklerinizi ya da evcil hayvanları izlemek amacıyla akıllı cihazlar geliştiren Securezi, İş Bankası girişim hızlandırma programı Workup'ın desteklediği projelerden biri olarak ortaya çıktı." 

Workup'lı Securezi ile Tanış!

Geliştirdiği yeni nesil IoT cihazıyla geleneksel güvenlik konseptini tak-çalıştır hale getiren, bu donanım ile kameralı alarm ve akıllı izleme hizmeti sunan 

Securezi'yi Pazarlama Müdürü Damla Manav anlattı.

Her türlü soru ve görüşlerin için bizimle iletişime geç!

 

E-mail: hello@securezi.com

 

Tatlısu Mah. Yesevi Sok. Dekon Plus Plaza 1/29 Ümraniye, İstanbul

 

+90 216 428 8121

© Securezi 2020. Tüm hakları saklıdır.

Securezi bir Yanda Teknoloji A.Ş. markasıdır.