Gizlilik Politikası

Securezi Akıllı Güvenlik web sitesinin (www.securezi.com) tüm hakları Yanda Teknoloji A.Ş.'ye (Yanda) ait olup, bu doküman, websitesi'nin kullanımı sırasında kullanıcıların bilgi güvenliğini sağlamak ve kullanıcıları bilgi güvenliği hakkında bilgilendirmek amaçlı hazırlanmıştır. Securezi Gizlilik ve Güvenlik Politikası'nı her zaman değiştirme ve yeniden yayınlama hakkına sahiptir ve kullanıcılar güncel politikamıza uygun davranmalıdır.

Web sitesini ziyaret ederken lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Kullanıcı, web sitesini ziyaret ettiğinde, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası hükümlerini okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Web sitesini kişisel herhangi bir bilgi paylaşmadan dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Websitesine üye olmak istediğiniz takdirde sizden talep edilen bilgiler sadece sizin kontrolünüz dahilinde temin edilir.

Sizden temin ettiğimiz kişisel bilgiler, tarafımızdan mevzuata uygun şekilde korunmaktadır ve özenle seçilmiş sunucu hizmeti sağlayıcılarında depolanmaktadır. Söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan, işbu Gizlilik ve Güvenlik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece izinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Securezi, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, kişisel bilgilerinizin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirlerin alınmasını ve gerekli özenin gösterilmesini taahhüt eder. Ancak Securezi'nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerinizin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Securezi herhangi bir sorumluluğa sahip olmayacaktır.

 

Securezi, bu site üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların siparişlerinin en iyi şekilde sağlanması, ödeme, kurulum ve destek sürecinin işletilebilmesi için, sürecin işleyişi için gerek duyulan bilgileri bilgileri anlaşmalı olduğu kargo, sanal ödeme, kurulum ve destek firmalarına aktarır.

 

Securezi kişisel bilgileri, kullanıcılarına yeni ürün, hizmet ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar web sitesini bu koşulu kabul ederek ziyaret eder.

 

Kişisel bilgilerinizin ve bizim bilgilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla sizin de kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmamanızı önemle belirtiriz.

 

Kullandığınız web sitesinden başka web sitelerine bağlantı yapılabilir. Böyle bir durumda ziyaret ettiğiniz web sitelerinin gizlilik ve kullanım koşullarını dikkatlice gözden geçirmeniz gerektiğini belirtir, bu web sitelerinin Güvenlik ve Gizlilik Politikalarından sorumlu olmadığımızı önemle hatırlatırız.

 

Securezi, kullanıcıların web sitesini kullanımına dair bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

 

Kullanıcılar Securezi'nın kendileri hakkında hangi nitelikteki bilgilerini saklamakta olduğunu öğrenmek üzere ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır.

 

Bilgilerin korunması, güvenlik ve diğer sorularınız için bize hello@securezi.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.