Yüksek teknoloji, çok yetenek, az enerji 

Kiracılar, ev sahipleri, yazlıkçılar, geniş aileler, tek yaşayanlar, zamanı ve parası değerli olanlar için. 

kesintisiz canlı izle

Telefonun, evinin giriş kapısı olsun. Securezi App üzerinden 7/24 bağlan, gelişmiş görüntü kalitesiyle canlı olarak izle. Aklın evinde kalmasın. 

bildirim al, harekete geç

Herhangi bir güvenlik ihlalinde anlık olarak bildirim ve canlı video kaydı alırsın. Güçlü sireni çaldır, ya da acil kontaklara ulaş.  

istediğin yerde kullan

Securezi güvenlik konseptini mobilize eder. Bugün evinde, yarın yazlığında ya da ofisinde kullanabilir, misafir ve çocuk kullanıcılar tanımlayabilirsin. 

yanlış bildirimlere yer yok

Gönderdiği videolu bildirimler sayesinde Securezi yanlış alarmları ortadan kaldırır. Bu yüzden yalnızca acil durumlarda bildirim alırsın.

Ne olup bittiğini kendin görürsün.

kurulum, kablolama yok

Delme, sökme, kablo çekme gibi zahmetli süreçler ve kalıcı hasarlar yok. Securezi'yi kutusundan çıkarıp dakikalar içinde aktive ederek kullanmaya başlayabilirsin. 

aracı yok, direk satış var

Satış ya da bayi temsilcilerimiz yok. Haftalar süren satış süreçlerimiz de. Bugün Securezi'ye sahip ol, aynı gün kullanmaya başla, kolayca iptal et.  Bu kadar kolay. 

en güzel anları kaçırma

Sevdiklerinin en özel anlarında yanlarında ol. Köpeğinin neşeli anlarını kaydet, çocuklarınla iki yönlü konuş, bebeğin uyurken ekran görüntüsü al, istediklerinle paylaş. 

tek hareketle kapat

Kişisel hayata saygı Securezi için öncelik. Tek hareketle Securezi Hub'ı tamamen kapatabilir, ses, görüntü kaydı ve alarm özelliklerini pasif hale getirebilirsin. 

her zaman ayakta

Dahili batarya desteği ve 4G bağlantısı sayesinde Securezi'nin sistemi elektrik kesintileri ya da sabotaja  karşı her zaman ayaktadır.  

Teknik detaylar ve özellikler hakkında daha detaylı bilgi için tek sayfalık dökümanı indirebilirsin.

Her türlü soru ve görüşlerin için bizimle iletişime geç!

 

E-mail: hello@securezi.com

 

Tatlısu Mah. Yesevi Sok. Dekon Plus Plaza 1/29 Ümraniye, İstanbul

 

+90 216 428 8121

© Securezi 2020. Tüm hakları saklıdır.

Securezi bir Yanda Teknoloji A.Ş. markasıdır.