Yüksek teknoloji, çok yetenek, az enerji 

Kiracılar, ev sahipleri, yazlıkçılar, geniş aileler, tek yaşayanlar, zamanı ve parası değerli olanlar için. 

Canlı_İzle_Feature_edited.png

kesintisiz canlı izle

Telefonun, evinin giriş kapısı olsun. Securezi App üzerinden 7/24 bağlan, gelişmiş görüntü kalitesiyle canlı olarak izle. Aklın evinde kalmasın. 

bildirimler app_edited.png

bildirim al, harekete geç

Herhangi bir güvenlik ihlalinde anlık olarak bildirim ve canlı video kaydı alırsın. Güçlü sireni çaldır, ya da acil kontaklara ulaş.  

22.jpg

istediğin yerde kullan

Securezi güvenlik konseptini mobilize eder. Bugün evinde, yarın yazlığında ya da ofisinde kullanabilir, misafir ve çocuk kullanıcılar tanımlayabilirsin. 

23_edited.jpg

yanlış bildirimlere yer yok

Gönderdiği videolu bildirimler sayesinde Securezi yanlış alarmları ortadan kaldırır. Bu yüzden yalnızca acil durumlarda bildirim alırsın.

Ne olup bittiğini kendin görürsün.

24.jpg

kurulum, kablolama yok

Delme, sökme, kablo çekme gibi zahmetli süreçler ve kalıcı hasarlar yok. Securezi'yi kutusundan çıkarıp dakikalar içinde aktive ederek kullanmaya başlayabilirsin. 

25.jpg

aracı yok, direk satış var

Satış ya da bayi temsilcilerimiz yok. Haftalar süren satış süreçlerimiz de. Bugün Securezi'ye sahip ol, aynı gün kullanmaya başla, kolayca iptal et.  Bu kadar kolay. 

26_edited.jpg

en güzel anları kaçırma

Sevdiklerinin en özel anlarında yanlarında ol. Köpeğinin neşeli anlarını kaydet, çocuklarınla iki yönlü konuş, bebeğin uyurken ekran görüntüsü al, istediklerinle paylaş. 

27.jpg

tek hareketle kapat

Kişisel hayata saygı Securezi için öncelik. Tek hareketle Securezi Hub'ı tamamen kapatabilir, ses, görüntü kaydı ve alarm özelliklerini pasif hale getirebilirsin. 

28.jpg

her zaman ayakta

Dahili batarya desteği ve 4G bağlantısı sayesinde Securezi'nin sistemi elektrik kesintileri ya da sabotaja  karşı her zaman ayaktadır.  

Teknik detaylar ve özellikler hakkında daha detaylı bilgi için tek sayfalık dökümanı indirebilirsin.